Aktualna oferta

 

willamiejska.pl to propozycja optymalnych rozwiązań architektonicznych zapewniających komfortowe przestrzenie mieszkalne w atrakcyjnej cenie, zawsze w dogodnej lokalizacji. Aktualnie w ofercie posiadamy domy jednorodzinne na wrocławskim osiedlu Ołtaszyn (Wrocław Krzyki), oraz lokale mieszkalne i usługowe w budynkach na osiedlu Klecina (Wrocław Krzyki).

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty poniżej.

Willa Miejska - Wrocław - Krzyki - ul. Wałbrzyska 16a

Inwestycja zakłada budowę zespołu dwóch budynków, zlokalizowanych w samy centrum Kleciny. Proponujemy do sprzedaży różnorodne lokale mieszkalne, od 40m2 - do 125m2.

Budynek mieszkalno-biurowy zlokalizowany bezpośrednio przy ul. Wałbrzyskiej. Lokal handlowy na parterze posiadac będzie witrynę oraz wejście bezpośrednio z ulicy. Lokale na pozostałych kondygnacjach obsługiwane poprzez klatkę schodową dostępną również od strony ulicy Wałbrzyskiej. Wielkośc dostępnych lokali od 67-125m2. Możliwośc dostosowania lokali do specyfiki prowadzonej działalności na etapie budowy. Dodatkowo lokale na II i III piętrze mogą spełniać funkcję zarówno lokali mieszkalnych jak i użytkowych.

Budynek mieszkalny, zlokalizowany w drugiej linii zabudowy jest kolejną odsłoną idei Willi Miejskiej. Projekt budynku zakłada cztery kondygnacje mieszkalne. Na każdej kondygnacji dwa lokale mieszkalne 41m2 i 63m2, na kondygnacji II i III piętra jeden apartament mieszkalny o powierzchni 112,4m2. Dla każdego lokalu mieszkalnego zaplanowana dwa balkony lub jeden taras. W piwnicy przewidziano garaż podziemny połączony windą z poziomami mieszkalnymi.  Winda łącząca garaż podziemny z poziomami mieszkalnymi wyposażona będzie w system kontroli dostępu, a mieszkańcy apartamentu na III piętrze będą wjeżdżac windą bezpośrednio do swojego mieszkania. Ekspozycja mieszkań względem stron świata zakłada otwarcie na strony : wschodnio-południową, południową i południowo-zachodnią co pozwoli uzyskac efekt dobrego nasłonecznienia pomieszczeń o każdej porze dnia i roku. Układ większości lokali mieszkalnych zakłada zlokalizowanie części dziennych i tarasu od strony południowo zachodniej, jednocześnie będącej stroną wychodzącą na podwórko wewnętrzne tak, aby stworzyc możliwie duże poczucie prywatności i komfortu dla przyszłych mieszkańców.


 

Copyright 1987-2011 GBM Sp. z o.o.